У Дніпрі, на вулиці Барикадній, створили мурал «Зельда», присвячений ізраїльській поетесі Зельді Шнеєрсон-Мішковській.
Про це повідомляє Суспільне.
Частину стінопису відкрили ще влітку, а нині доповнили малюнок зображеннями відомих місць Дніпра та його міста-побратима Герцлії з Ізраїлю.

На реалізацію ідеї пішло чотири дні, розповідає художник Олексій Шкурат. До створення долучалися діти.
«Ця композиція створювалася протягом декількох останніх місяців. Однак ескіз ми зробили доволі швидко. Наше завдання – продовжити малюнок і доповнити його, не використовуючи яскравих кольорів. Ми хотіли, якомога більше дітей залучити, щоб вони прикрасили те місце, де живуть», – сказав художник.
Довідка:

Зельда Шнеєрсон-Мішковська (1914 – 1984) народилася в Катеринославі. Переїхавши до Ізраїлю, працювала вчителькою в релігійній школі. Визнання як поетеси прийшло до неї у зрілі роки. Перша поетична збірка Зельди вийшла в 1967 році. Була лауреаткою кількох премій, зокрема премії прем’єр-міністра Ізраїлю з літератури. У 2004 році в англійському перекладі вийшла збірка поезій Зельди «Вражаюча різниця: вибрані поеми Зельди».