У Дніпрі проводять конкурс на отримання освітньої стипендії з вивчення англійської мови

08 вересня 2021 о 09:20 - 8932

EditorEditor


У Дніпрі проводять конкурс на отримання освітньої стипендії з вивчення англійської мови

У м. Дніпро оголошується прийом заявок від дітей віком 13 – 15 років до «Програми малих стипендій з вивчення англійської мови посольства США в Україні» (English Access Microscholarship Program, скорочено – Access).

Про це повідомляється на порталі ГУРТ.

Програма Access надає можливість учням з малозабезпечених і соціально вразливих родин, які не знають або мають мінімальні знання англійської мови, безкоштовно поглибити свої знання, більше дізнатись про Сполучені Штати Америки, їх культуру і цінності, розвинути лідерські навички і взяти активну участь у розвитку України.

МІНІМАЛЬНИЙ ВІК ДЛЯ УЧАСТІ: 13 років

Заняття проводитимуться досвідченими викладачами англійської мови на базі культуро-освітнього центру «Вікно в Америку» (Window on America) Дніпропетровської обласної універсальної наукової бібліотеки. Тривалість з жовтня 2021 року до червня 2023 року. Заняття проводитимуться двічі на тиждень. Заняття проводитимуться в очному форматі.

 Програма Access оплачує всю вартість навчання, підручників, а також триденних інтенсивних занять учасників на базі дитячого літнього табору у червні 2023 року.

КАНДИДАТИ НА УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ МАЮТЬ НАДАТИ:

1) Посвідчення особи або свідоцтво про народження.

2) Табель або атестат навчального закладу з оцінками за останній навчальний рік. Загальний середній бал успішності з усіх предметів повинен бути не меншим, ніж 8 з 12. Щодо шкільної оцінки з англійської мови, то вона може бути і нижчою, ніж 8 балів: головне, бажання її вивчати!

3) Документ, що підтверджує малозабезпеченість дитини або її сім’ї. Таким документом може бути довідка малозабезпеченої особи/сім’ї; акт обстеження матеріальних умов, завірений представниками органів соцзахисту або навчального закладу; посвідчення особи/cім’ї, яка перебуває у інших складних матеріальних обставинах; документ про призначення матеріальної допомоги чи субсидії в зв’язку із складним матеріальним станом тощо. Малозабезпечені діти з родин переселенців, учасників АТО, з інвалідністю, багатодітних ї неповної сімей, особливо заохочуються подавати заявки на участь.

4) Фотографія (розмір 3 х 4 см).

5) Коротке резюме з переліком досягнень і навичок кандидата на участь у програмі та відповіддю на питання, чому кандидат бажає взяти участь у програмі (не обов’язково англійською мовою).

6) Рекомендаційні листи від навчального закладу, у якому навчається кандидат, і вчителя англійської мови (якщо кандидат вивчає цей предмет у своєму навчальному закладі).

Документи надсилати на пошту: roxyya4u@gmail.com

У темі листа вказувати: Access_Прізвище, Ім’я

Останній день прийому документів: 30 вересня 2021 р. Після 01.10.2021 р. з кандидатами на участь будуть проведені співбесіди.

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ: Харківський громадський центр «Молодь за демократію», координаторка програми у Дніпрі: Оксана Ложнікова, тел.:+38 (067) 104-41-2

Раніше “Лица” повідомляли:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: