У Дніпрі провели унікальну операцію новонародженому

25 березня 2021 о 16:15 - 828

Єгор ЄвтушенкоЄгор Євтушенко


У Дніпрі провели унікальну операцію новонародженому

У вівторок, 23 березня в Дніпропетровській обласній дитячій лікарні команда хірургів за участю міжнародних фахівців провела унікальну операцію. Пацієнтом став новонароджена дитина зі складним вродженим пороком розвитку. Малюкові всього 2 тижні.

Про це повідомляє Інформатор, посилаючись на Дніпропетровську обласну дитячу лікарню.

Дитину санавиацией доставили з Донецької області в Дніпро. Тут йому провели оперативне видалення крижово-куприкової тератоми. Лікування проводилося мультидисциплінарної командою фахівців відділень інтенсивної терапії новонароджених та реконструктивної хірургії під керівництвом Дениса Суркова і Олександра Гладкого.

До складу бригади хірургів увійшов відомий фахівець з Туреччини по реконструктивної та пластичної хірургії Хакан Агіріш. Його співпраця з лікарнею проходить в рамках проекту «Підвищення кваліфікації українських лікарів» Перед початком лікування разом з пухлиною дитина важила 2 700 грам, а вага самої пухлини склав 1 130 грам. Операція пройшла успішно і оскільки це утворення є доброякісним, то дитина, позбувшись від нього, повністю здоровий.

Нагадаємо, у лікарні Мечникова провели унікальні операції.

 

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: