У Дніпрі провели конкурс дитячих малюнків “Мій улюблений олігарх”

13 листопада 2020 о 16:30 - 3903

Єгор ЄвтушенкоЄгор Євтушенко


У Дніпрі провели конкурс дитячих малюнків “Мій улюблений олігарх”

У Дніпрі підвели підсумки дитячого конкурсу «Мій улюблений олігарх». У конкурсі малюнків взяли участь діти від 6 до 14 років.

Учасникам запропонували намалювати улюбленого олігарха в будь-якій техніці і вказати його ім’я.  Переможцями в різних вікових категоріях стали портрети Ігоря Коломойського, Юлії Тимошенко, Віктора Пінчука, Рината Ахметова. Дехто зобразив як улюбленого олігарха маму або вчительку.

Як заявляють організатори на сторінці конкурсу у Facebook: “Метою конкурсу є показати вдячність олігархам. Багато років ми завдячуємо їм розвитком нашої економіки, підняттям іміджу України та збереженням природних багатств! А, як відомо, дитячі очі бачать цей світ більш відкрито, їхні погляди сповнені любові та щирості, тому цікаво поглянути на малюнки дітей, які зображатимуть улюбленого олігарха, якого вони оберуть самостійно”.

Батьки дітей, що прийняли участь, кажуть що дізналися про конкурс з інформаційною розсилки у Viber. Не дивлячись на те що більшість батьків поставилися скептично да даного конкурсу, він все ж таки відбувся. У фінал конкурсу вийшли роботи з відомими українськими політиками. Також одна учасниця просто намалювала свою маму, ще одна вчительку, але більше всього користувачам мережу сподобалися малюнки зі збірними образами олігархів. Наприклад, одна з учасниць відправила доволі провокаційний малюнок.

 

 

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: