У Дніпрі проведуть передріздвяну зустріч з письменниками Придніпров’я

16 грудня 2021 о 13:38 - 130834

Григорій ЛуговськийГригорій Луговський


У Дніпрі проведуть передріздвяну зустріч з письменниками Придніпров’я

23 грудня, о 13:00 у Придніпровській державній академії будівництва та архітектури проведуть передсвяткові різдвяні читання з письменниками Придніпров’я.

Спеціальним гостем заходу стане український письменник, член Національної спілки письменників України, журналіст, телеведучий, дослідник української діаспори в США – Фідель Сухоніс. Про це письменник повідомив на своїй сторінці у Facebook.

Організовують зустріч первинний осередок Всеукраїнського Товариства «Просвіта» ім. Тараса Шевченка, Придніпровська держакадемія будівництва та архітектури, студентська рада та Рада молодих вчених ПДАБА.

Довідка:

Фідель Сухоніс народився у Дніпропетровську 1961 року. Член Національної спілки письменників з 1986 р. Засновник та редактор з 1991 року літературно-мистецького журналу “Бористен”. У 1995 році вийшла книга Фідель Сухоноса «Америка у вишиванці» про життя української діаспори США. А 1999 року збірник «Українська Америка зблизька» присвячена цій же темі. У 2001 році автор видав художньо-публіцистичний збірник «Україна за Атлантикою», де розповів про життя української громади не лише США, а й Канади. У 2007 році Фідель Сухоніс упорядкував книгу-реквієм «Не підлягає забуттю» про голодомор  1932-1933 рр. З 2018 року автор та ведучий передачі “Точка зору” на телеканалі “ОТВ” у Дніпрі.

Раніше “Лица” також інформували:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: