У Дніпрі проведуть курси медіаграмотності

16 вересня 2021 о 14:30 - 5427

EditorEditor


У Дніпрі проведуть курси медіаграмотності

У Дніпрі  представників молодіжних центрів, журналістів, вчителів, викладачів та громадських діячів міста та області запрошують долучитися до курсу «Медіаграмотність у регіонах України».

Про це інформує портал ГУРТ.

Бути медіаграмотним – означає критично оцінювати, аналізувати інформацію та доносити її до інших. Це необхідне вміння для сучасної людини 21 століття, особливо – якщо вона є лідером думок серед певної аудиторії!

Курс медіаграмотності – міжнародний проєкт, що проводиться ГО «Interlink Academy» (Німеччина) та ГО «Спільнота активної молоді – САМ» (Україна) в співпраці з Асоціацією молодіжних центрів України.

Мета проєкту – підготувати тренерів із медіаграмотності, вдосконалити їхні знання та навички з медіаграмотності та проведення тренінгів, популяризувати критичне мислення в місцевих громадах Дніпропетровській області.

По завершенню школи за умови виконання усіх завдань та етапів учасники отримають сертифікат.

Зареєструватись для участі можна за посиланням.

Етапи проєкту:

  • 1 етап (18-21 жовтня 2021 року) – підготовка тренерів у м. Дніпро.
  • 2 етап (21 жовтня – 7 грудня 2021 року) – проведення учасниками проєкту власних тренінгів із медіаграмотності в своїх громадах (3 тренінги по 4 години для 15 учасників кожен) та підготовка звітів про проведені тренінги. Учасникам надаватиметься консультаційна допомога від тренерів.
  • 3 етап (8-9 грудня 2021 року) – завершення навчання, обмін досвідом, обговорення підсумків проєкту в м. Дніпрі.

Раніше “Лица” повідомляли:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: