Міжнародні донори допоможуть грантами трудовим мігрантам, які прагнуть розвивати власну справу

09 вересня 2021 о 08:00 - 9400

EditorEditor


Міжнародні донори допоможуть грантами трудовим мігрантам, які прагнуть розвивати власну справу

Міжнародна організація з міграції (МОМ), Агентство ООН з питань міграції, за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) оголошує про другий цикл надання грантів на умовах співфінансування (50% на 50%).

Про це повідомляється на порталі ГУРТ.

Допомогу нададуть в рамках проєкту «Розвиток малого бізнесу й самозайнятості для трудових мігрантів», спрямованого на підтримку сталого економічного розвитку після повернення з-за кордону. Подати заявку на участь в проєкті можна до 30 вересня 2021 року.

Якщо Ви — трудовий мігрант (громадянин України, який працює або працював за кордоном і повернувся не раніше січня 2020 року), і бажаєте інвестувати зароблений капітал та досвід, отриманий за кордоном, у власну справу, — зверніть увагу на цей проєкт.

Грант в розмірі до 4 000 доларів США на розвиток власної справи видається на конкурсній основі (за результатами презентацій бізнес-планів) та на умовах співфінансування: на кожен вкладений долар в свою справу, ви отримуєте ще один долар у вигляді безповоротного гранту від МОМ.

Подати заявку на участь в проєкті можна до 30 вересня 2021 року за посиланням.

Заявки будуть розглядатися мірою їхнього надходження, тому радимо не зволікати з поданням Вашої заявки. Останній термін подання анкет на участь у проєкті — 30 вересня 2021 року. Після розгляду заявок МОМ буде контактувати тільки з тими заявниками, які пройшли до II етапу.

Після розгляду онлайн-заявки МОМ ухвалює рішення щодо доцільності запрошення заявника до другого етапу, в рамках якого передбачається робота над повноцінним бізнес-планом (аналіз конкурентів, маркетингова стратегія, операційний план, розрахунок рентабельності, бюджет проєкту тощо). На даному етапі учасники проєкту отримають доступ до навчальних модулів, а також отримають консультації від професійного бізнес-коуча.

Участь у презентації (захисті) бізнес-планів є останнім етапом відбору фіналістів проєкту, що відбуватиметься онлайн (у мережі Skype чи іншим чином) або в ході особистої зустрічі.

Учасник зробить коротку презентацію перед комісією МОМ. У ході презентації заявник повинен докладно пояснити та обґрунтувати наведену в бізнес-плані інформацію. Комісія може поставити додаткові запитання та попросити надати додаткові документи. Орієнтовна тривалість співбесіди — 20-30 хвилин.

Рішення про виділення гранту буде ухвалене залежно від результатів презентації бізнес-планів.

Грант видається  у вигляді матеріальних цінностей, які Міжнародна організація з міграції закуповує і передає  у безповоротне користування, згідно з  бізнес-планом та на умовах співфінансування.

У разі виникнення запитань, заявники можуть звертатися за адресою: achabuk@iom.int.

Раніше “Лица” писали:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: