У Дніпрі пройде пікетування облради через заперечення війни Гуфманом

28 квітня 2021 о 11:30 - 4040

Григорій ЛуговськийГригорій Луговський


У Дніпрі пройде пікетування облради через заперечення війни Гуфманом

У Дніпрі, 28 квітня, під будівлею Дніпропетровської обласної ради відбудеться пікет опору щодо висловлення Геннадія Гуфмана про те, що в Україні «Нема війни».

Активістів обурила відповідь заступника голови облради Геннадія Гуфмана на питання  сайту 056 (під час прес-конференції присвяченій марафону «Толока пам’яті») про те, чи не планує Дніпропетровська ОПЗЖ підтримувати військових ООС. Адже в Україні зараз відбуваються військові дії і ця пам’ять також важлива.

На це Гуфман відповів: «Сьогодні слава Богу, в Україні немає війни! Ми говоримо про конкретний захід, який присвячено періоду 1941 – 1945 років і пам’ятники цим подіям».

Цей фрагмент відповіді Гуфмана став  аргументом активістів ГО “Родинне Коло загиблих Героїв Дніпропетровщини”, які вважають, що це не просто заперечення факту російської агресії в Україні, а приниження військових.

«Запрошуємо всіх на пікет. Наші рідні не можуть сказати про себе. За них повинні говорити ми! Також, запрошуємо військових і волонтерів, активних громадян міста та області. Бо виходить, що крайні 7 років ви “вештаєтесь невідомо де”», – йдеться в запрошенні на мітинг.

Сергій Ніконов, керівник ГО, вже письмово повідомив, що пікет пройде з 10:00 і до 13:00 з дотриманням карантинних обмежень.

Під час акції буде використовуватися звукопідсилююча апаратура і плакати. Орієнтовна кількість учасників зазначено до 100 осіб.

“Лица” також писали: Гуфман вшанував Шевченка, процитувавши фейковий вірш Кобзаря.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: