Гуфман вшанував Шевченка, процитувавши фейковий вірш Кобзаря

15 березня 2021 о 11:00 - 5998

Григорій ЛуговськийГригорій Луговський


Гуфман вшанував Шевченка, процитувавши фейковий вірш Кобзаря

Сьогодні кожен політик став ще й медійником. Використовуючи соцмережі, наші депутати та чиновники з будь-якого приводу не забувають нагадувати про себе, публікуючі якісь дописи.

Геннадій Гуфман, нині депутат обласної ради Дніпропетровщини, відзначається значною медіаактивністю. Ось і недавні роковини смерті та день народження Тараса Шевченка не залишились поза увагою Гуфмана. Він розмістив пафосний пост про Шевченка не лише у Facebook, але й пропіарився з цієї нагоди на Інформаторі.

Але виявилось, що процитований при цьому депутатом від ОПЗЖ вірш Великого Кобзаря не належить перу Шевченка. На це звернув увагу блогер Влад Войцеховський.

“Звернувся до «Кобзаря». Нема там такого віршу. Погуглив. Знайшов! Це уривок самопального типового сценарію для школи, яким шкільні педагоги викликають учнівську відразу до Шевченка і взагалі до будь-кого. Ітого. Гуфман, маючи раритетний «Кобзар» і написавши пронікновенний пост для своїх виборців, типа, цитуючи Кобзаря – того Кобзаря навіть не відкривав”, – написав Войцеховський.

А ось і сам віршик, який так надихнув Геннадія Гуфмана:

Я ніс вогонь крізь чорноту обмов,

Крізь морок тюрем, через ґрати відчаю.

Він погасав, але я знов і знов

Од свого серця цю свічу засвічую

Раніше Влад Войцеховський розповів про зашквар телеканалу, якій щорічно фінансується з бюджету Дніпра на 20 млн.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: