У Дніпрі пройде міжнародний кінофестиваль “KINNOVATION”

05 жовтня 2021 о 15:00 - 44701

AvatarVirsavia Gonchar


У Дніпрі пройде міжнародний кінофестиваль “KINNOVATION”

8-10 жовтня у Дніпрі проведуть міжнародний кінофестиваль “KINNOVATION”.

Як повідомили на офіційному сайті, фестиваль проходить в рамках програми “Культурна столиця” за підтримки Департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради.

Кінофестиваль «KINNOVATION» має на меті зміцнення іміджу міста Дніпро як культурної та інноваційної столиці України, а також проведення яскравої події.

У 3-денній програмі – покази, майстер-класи від спеціалістів з України та США, пітчинг кіностартапів, цікаві зустрічі та дискусії. На великому екрані будуть продемонстровані найкращі фільми, відзняті на смартфон, кінокартини зі спецефектами та 3D-кіно останніх років. У VR-зоні фестивалю глядачі зможуть насолодитись фільмами 360° градусів з України, Бельгії, Франції та Німеччини.

На це планували витратити до 1,3 млн грн. Відповідний тендер раніше був опублікований на сайті Prozorro. Переможцем торгів став ФОП Санін Павло Сергійович, який запропонував за організацію заходу 1 284 900 грн.

Організатор буде шукати додаткові відповідні для фестивалю фільми на платформах Youtube, Vimeo, DailyMontion. Йому ж доручать вести переговори з потенційними конкурсантами про їх участь у фестивалі, а також займатися просуванням (рекламою).

Двоє членів журі на 5 днів приїдуть з Києва на фестиваль і будуть жити в Дніпрі на час проведення. Плануються, що члени журі та лектори будуть з Дніпра, інших міст України, зарубіжних країн (хоча б 2 людини).

Раніше “Лица” також писали:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: