У Дніпрі презентували книгу про Голодомор без участі автора

06 травня 2021 о 20:00 - 1929

Євген ОхайнийЄвген Охайний


У Дніпрі презентували книгу про Голодомор без участі автора

У  «Музеї спротиву Голодомору» Дніпровської міської ради презентували книгу «Голодомор – геноцид 1932–1933 рр. у Дніпропетровській області: масштаби і наслідки» без участі самого автора книги.

Книга настільки вразила директора музею Лілію Богачеву та міську раду Дніпра, що цю книгу, як методичний матеріал, у кількості ста дев’яноста примірників хочуть поширити серед міських шкіл, про що повідомили у міській раді.

Як підкреслила директорка музею, в цій книзі зібрані матеріали, пов’язані з голодомором саме нашого регіону, наведено  багато документів та архівних матеріалів. А ще окрім розповсюдження цієї книги планують поширити посібники з термінології Голодомору також по школах міста.

Ще цією книгою був дуже вражений доктор історичних наук, професор кафедри історії України ДНУ ім. Олеся Гончара Олександр Нікілєв, який навіть написав рецензію до неї.

Як підсумувала Тетяна Нікіфорова, виконувач обов’язків директора КУ «Центр професійного розвитку «Освітня траєкторія»  міської ради, що дуже доречно запросили вчителів на цю презентацію,  саме вони будуть доносити до молодого покоління  інформацію про голодомор в нашому регіоні.


На презентацію запросили багато вчителів історії та директорів різних шкіл, прикро тільки, мабуть, стало авторці книги, тому що її запросити ніхто не подумав, про що вона і написала в Facebook.

«Коли твою книгу, над якою ти дуже важко працювала, презентують не лише без тебе, але і без вказівки твого авторства. Прочитайте цей дивовижний допис. Виявляється і так буває. А збірку документів я підготувала як провідний науковий співробітник Інституту дослідження Голодомору. Про це також забули згадати», – йдеться у дописі Наталі Романець.

Також раніше “Лиця” писали про те, що у Дніпрі відкрили виставку «Петриківський розпис. Наступність поколінь».

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: