У Дніпрі працює онлайн-мапа COVID-19

05 жовтня 2020 о 19:15 - 1137

Ще з квітня 2020 року на сайті Дніпровської міської ради працює інтерактивна мапа, на якій можна побачити території відвідування хворими на коронавірус.

Згідно з офіційною інформацією, оприлюдненою на сайті, дані мапи локацій містять інформаційний характер та постійно оновлюються на основі даних Національної поліції України і департаменту охорони здоров’я населення Дніпровської міської ради. Інформація, що надходить для оприлюднення на мапі, — це лише області, які відвідували підтверджені хворі на коронавірус, без зазначення конкретних адрес та прізвищ людей.

Так, відповідно до зображеного, найбільш ураженими є території ж/м Тополя-2 та Тополя-3, мікрорайон Перемога-5 та територія поблизу ж/м Лівобережний-3; поміркована кількість хворих сконцентрована вздовж проспектів Богдана Хмельницького та Олександра Поля й вул. Робочої, а найбільш «чистими» можна вважати центр міста та частину Амур-Нижньодніпровського району поблизу вулиць Вітчизняної та Берегової.

Наша редакція просить бути особливо пильними в найбільш «замальованих» помаранчево-червоними фарбами областях та дотримуватися всіх правил особистого захисту під час пандемії COVID-19.

Також читайте про те, чи можуть студентські гуртожитки стати осередками коронавірусу і яка ситуація з хворими на COVID-19 у лікарні ім. І. І. Мечникова, згідно з інформацією брифінгу Сергія Риженка.

Поділитися: