Студентські гуртожитки можуть стати осередками захворювання на COVID-19

05 жовтня 2020 о 13:15 - 1738

adminadmin


Студентські гуртожитки можуть стати осередками захворювання на COVID-19

З 5 жовтня Дніпро перейшов у «помаранчеву» зону.

На сьогодні в місті зафіксовано 4.773 випадки захворювання на коронавірус, а 2.215 пацієнтів наразі знаходяться на амбулаторному лікуванні.

У 21-й лікарні – 204 хворі людини, у 16-й – 118 пацієнтів. Апарат ШВЛ використовується в 16 випадках. Про це повідомляє пресслужба Дніпровської міської ради.

Заступниця директора департаменту охорони здоров’я населення ДМР Юлія Віклієнко розсказала, що місто має запас необхідних лікарських препаратів, засоби індивідуального захисту та дезінфікуючі засоби, закуплені за рахунок резервного фонду міського бюджету. Також вона наголошує на тому, що обласні чиновники не звернули належної уваги на проблему недотримання карантинних заходів у гуртожитках міста.

«Там не дотримуються маскового режиму, вчасно не провітрюють та не дезінфікують приміщення. Гуртожитки – це бомба уповільненої дії. Саме вони можуть стати осередками захворювання COVID-19», – каже Юлія Віклієнко.

До речі, у школах Дніпра захворіло 142 учні, 98 педагогів та 18 технічних працівників. З них госпіталізовано 4 учня, 18 педагогів та 6 техпрацівників. Організовано дистанційне навчання в 46 школах, 127 класах, де навчається 3.685 учнів.

Раніше ми повідомляли, що Університет митної справи та фінансів переходить на «змішане» навчання через збільшення кількості хворих на COVID-19. Ще раніше на таку ж форму здобуття знань перейшли студенти ДНУ.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: