Студенти ДНУ переходять на змішану форму навчання

03 жовтня 2020 о 17:01 - 3435
Студенти ДНУ переходять на змішану форму навчання

З метою запобігання поширенню COVID-19, в Дніпровському національному університеті імені Олеся Гончара наказом №101-р від 02.10.2020 з 5 жовтня 2020 року встановлюється режим змішаного навчання для студентів очної форми навчання. 

Про це повідомляє прес-служба ДНУ.

В.о. ректора ДНУ Олег Дробахін прокоментував ситуацію щодо введення в університеті змішаної форми навчання:

«З 5 жовтня університет переходить на змішану форму навчання. Лабораторні заняття, які повинні проводитися на спеціальному обладнанні з використанням матеріалів і речовин, будуть виконуватися згідно з відповідними графіками. Навчання, яке може здійснюватися без втрат якості освіти – лекції, практичні заняття, семінари, консультації і т.д., буде відбуватися в дистанційному режимі.

Сьогодні в ДНУ підтверджено 16 випадків COVID-19 студентів, з них двоє – студенти коледжів при ДНУ. Однак збереження здоров’я  наших студентів і викладачів є важливим завданням. У нашому місті спостерігається зростання захворюваності COVID-19, Дніпро віднесений до «помаранчевого» рівню карантину. Вважаємо, що наше рішення є своєчасним кроком для збереження здоров’я студентів і співробітників.

Крім того, на обласній раді ректорів ми обговорили консолідовані дії в цій ситуації. ДНУЗТ теж переходить до такої системи навчання, сьогодні кожен ВУЗ має певні межі автономії», – сказав він.

Нагадаємо, Дніпро потрапило у «помаранчеву» зону.

Щодо проживання в гуртожитках Олег Дробахін зазначив, що їх не мають права закривати. Студенти на свій розсуд можуть тимчасово жити вдома, а можуть залишитися.

 

Поділитися: