У Дніпрі подорожчають парковки

06 травня 2021 о 14:30 - 1820

Євген ОхайнийЄвген Охайний


У Дніпрі подорожчають парковки

Дніпровська міська влада вирішила підвищити тарифи на паркувальні місця у місті та розділила ділянки на чотири зони.

Проєкт рішення виклали на сайті, де максимальний тариф складе 20 гривень за годину паркування.

Відтепер згідно з проєктом паркувальні місця будуть поділені по всьому місту на 4 зони:

Зона Z (на спеціальних майданчиках з шлагбаумом) – 20 гривень за годину;
Зона А (центральна частина міста) – 18 гривень за годину;
Зона В (трохи далі від центру міста) – 15 гривень за годину;
Зона С (вся інша територія) – 10 гривень за годину.

По зонах поділили вулиці міста:

Зона А:

Центральна частина міста, яка обмежена: від вул. Старокозацький до вул. Воскресенської, по вул. Воскресенської до вул. Князя Володимира Великого, по вул. Князя Володимира Великого до вул. Шолом-Алейхема, по вул. Шолом-Алейхема до вул. Барикадної, по вул. Барикадної до просп. Дмитра Яворницького. по просп. Дмитра Яворницького від вул. Барикадної до вул. Гоголя, по вул. Гоголя до вул. Паторжинського і від вул. Гоголя до вул. Воскресенської, по вул. Паторжинського і вул. Старокозацький.

Зона B:

Територія від кордону зони А і обмежена вулицями: від вул. Сімферопольської до вул. Січеславського Набережній по вул. 6-ї стрілецької дивізії, вул. Січеславська Набережна від Мерефо-Херсонського мосту до вул. Набережній Заводській та вул. Павлова, по вул. Павлова до вул. Щепкіна, від вул. Щепкіна по просп. Сергія Нігоян Сергій Гагікович до просп. Пушкіна. по просп. Пушкіна до вул. Олександра Поля, по просп. Олександра Поля до вул. Володимира Антоновича, від вул. Володимира Антоновича до вул. Костомаровська, від вул. Костомаровська до вул. Короленка, від вул. Короленка по вул. Святослава Хороброго до вул. Гоголя, від вул. Святослава Хороброго по вул. Гоголя до вул. Гусенка, від вул. Гусенка по вул. Феодосійської до просп. Гагаріна, від вул. Феодосійської по просп. Гагарін до вул. Чернишевського, від вул. Чернишевського по вул. Спаської до вул. Сімферопольської.

Зона С:

Всі інші межі територій міста, поза зонами А, B і Z.

Зона Z:

Спеціально обладнані майданчики для паркування, розміщені за адресами: пл. Вокзальна, між буд.5 і д.13; вул. Шмідта, в районі д. 2; просп. Дмитра Яворницького, в районі Будинку Профспілок; пл. Героїв Майдану; вул. Центральна, 14; вул. Січеславська Набережна, в районі буд. 29 А; вул. Павла Нірінберга. д. 10, вул. Сімферопольська, в район: д. 2; просп. Гагаріна, в районі д. 99 Д.

Проєкт набирає чинності після його офіційної публікації на сайті міської ради та засобах масової комунікації.

Раніше ми повідомляли про те, що кікбоксер розбив обличчя дніпрянину через припарковане в його дворі авто.

 

 

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: