Кікбоксер розбив обличчя дніпрянину через припарковане в його дворі авто

22 квітня 2021 о 16:45 - 564

Єгор ЄвтушенкоЄгор Євтушенко


Кікбоксер розбив обличчя дніпрянину через припарковане в його дворі авто

На лівому березі Дніпра мешканці багатоквартирного будинку не поділили двір і між ними зав’язалася бійка. Потерпілому зашили половину обличчя.

Як розповідає очевидиця Олена Берелет, інцидент стався в багатоквартирному будинку на Майнуловском проспекті – в районі Будівельного ринку.

Чоловік, що там проживає, встановив біля під’їзду пандус для особистого користування. Тому машини, які паркуються біля входу в будинок, стали йому заважати. На одній з них чоловік проколов шину, а на другій розбив дзеркало. Коли власник останнього з пошкоджених автомобілів поцікавився у чоловіка, що за беззаконня відбувається у дворі, то отримав сильний удар в голову, від якого втратив свідомість. Травма виявилася серйозною. За словами Олени Берелет, потерпілому чоловікові лікарі зашили половину обличчя.

Як виявилося, нападник чоловік професійно займався кікбоксингом – видом спорту, в якому прийнято наносити удари руками і ногами. Потерпілий написав на кривдника заяву в поліцію, але той може так і не понести покарання за свій вчинок. Як зазначає Олена Берелет, його мама працює в поліції. Зауважимо, що багато дніпрян, які дізналися про цей конфлікт, не схвалили вчинок кікбоксера, але підтримали його позицію. Вони одностайно вважають, що автомобілісти не повинні заважати пішоходам і людям з інвалідністю – паркувати машини не біля під’їзду, а на стоянках або будь-яких інших місцях.

Як ми повідомляли раніше, на Дніпропетровщині 49-річну жінку племінник вбив металевим прутом.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: