У Дніпрі подали зміни до обласного бюджету-2021: які проєкти планують втілити

23 лютого 2021 о 15:00 - 3049

AvatarVirsavia Gonchar


У Дніпрі подали зміни до обласного бюджету-2021: які проєкти планують втілити

ДніпроОДА подала зміни до обласного бюджету-2021. Це перелік об’єктів для будівництва та реконструкції понад 100 шкіл, садочків, лікарень, стадіонів, доріг та водоводів. Тепер пропозицію мають розглянути депутати облради.

Про це повідомив перший заступник очільника регіону Володимир Орлов.

«У грудні 2020-го Дніпропетровщина прийняла бюджет на наступний рік. На розвиток області передбачили понад 2,5 млрд грн. Тоді це була лише цифра. Тепер пропонуємо конкретний список об’єктів для реконструкції. Над ним працювали разом з територіями та депутатами», – пояснив Володимир Орлов.

У плані – понад 100 інфраструктурних проєктів. Більшість – частина програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво». До списку потрапили 14 шкіл та 11 дитсадків. 

«Є нові об’єкти. Є ті, що почали зводити раніше. Наприклад, басейн у Слобожанському, садки у Старих Кодаках та Покрові. І будівництво, і реконструкції – за принципово новими проєктами. Їх розробляли з думкою про сучасних дітей, їхні потреби. Додали яскраві кольори та новітні технології», – додав перший заступник очільника області.

Акцент зробили на спортивній інфраструктурі. Запланували звести та оновити 22 спорткомплекси, басейни, стадіони, реконструкцію 24 лікарень та ремонт 97 км доріг і 5 мостів.

«ОДА вже реконструювала сільські стадіони, де буквально паслися кози. У процесі місцеві скаржилися. Мовляв, зіпсували пасовище! Та після завершення робіт визнали: новий стадіон став улюбленим місцем відпочинку та занять спортом. Розширимо мережу амбулаторій. Запланували відкрити 19 таких медзакладів. Аби до сімейного лікаря можна було дістатися пішки», – поділився Володимир Орлов.

Володимир Орлов підкреслив: плани Дніпропетровська ОДА подала до облради. Їх депутати мають розглянути на сесії 26 лютого.

Також ми писали: Бюджет Дніпропетровщини на 2021 рік складає майже 9,3 млрд грн.

 

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: