Бюджет Дніпропетровщини на 2021 рік складає майже 9,3 млрд грн

23 грудня 2020 о 15:30 - 878

AvatarVirsavia Gonchar


Бюджет Дніпропетровщини на 2021 рік складає майже 9,3 млрд грн

Дніпропетровська обласна рада прийняла бюджет на 2021 рік. Незважаючи на «карантинні» складнощі,  на розвиток інфраструктури передбачили понад 2,5 млрд грн.

Бюджет розвитку на 2021 рік – понад 2,5 млрд грн. Це власні надходження регіону та держсубвенція. З них 1 млрд грн спрямують на розбудову соціальної інфраструктури. Зокрема, втілюватимуть програму Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

1,4 млрд грн бюджету розвитку підуть на розбудову об’єктів житлово-комунального господарства та ремонт доріг. З них 847 млн грн – кошти Державного дорожнього фонду.

220 млн грн спрямують  на покращення екологічної ситуації в регіоні.

Серед особливостей кошторису – зростання видатків на освіту, зокрема, зарплатню педагогів. Субвенцію з держбюджету регіон отримає на чверть більшу – 768 млн грн. А загалом на галузь спрямують майже 2,9 млрд грн.

«Працюючи над обласним бюджетом-2021, врахували економічну ситуацію і ризики COVID-19. Коронавірус та карантин вносять корективи. Заплановані доходи головного кошторису напружені, проте реальні. Вони дозволять фінансувати необхідні видатки. Це означає, що люди зможуть вчасно отримувати зарплату, стипендії, пенсії, соціальну допомогу», – наголосила директорка департаменту фінансів Дніпропетровської облдержадміністрації Тетяна Шебеко.

Обласний бюджет, прийнятий на 2021 рік – майже 9,3 млрд грн.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: