У Дніпрі прийняли рішення про підвищення цін на проїзд в громадському транспорті.
Відповідне рішення виконкому Дніпровського міськради «Про встановлення граничних тарифів на послуги з перевезення пасажирів і багажу на міських автобусних маршрутах загального користування в Дніпрі» №628 від 17.06.2021 опубліковано на офіційному сайті мерії.
Згідно з документом, вартість проїзду в міських автобусах виросте:
- На соціально значущих маршрутах у звичайному режимі руху – до 6,50 грн.
- На автобусних маршрутах загального користування, – до 10 грн.
- На міських автобусних маршрутах загального користування № 77 і № 141, – до 13 грн.
- На міському автобусному маршруті № 90, – до 14 грн.
Точної дати підвищення поки немає. Але подорожчання може відбутися не раніше, ніж через три дні після публікації в офіційній газеті міськради «Наше Місто».
“Акт був проголосований в четвер. Поки в силу він не набув і не набуде поки не буде опублікований в друкованих засобах масової інформації, тобто в газеті «Наше місто». Після публікації можна буде стверджувати, що проїзд подорожчав. Планується його публікація в цей четвер“, – зазначив Іван Васючков, спеціаліст сектору контролю та моніторингу виконання договірних умов департаменту транспорту і транспортної інфраструктури міськради Дніпра.