У Дніпрі через непогоду руйнуються стіни та асфальт

16 червень 2021 о 14:00 - 6485

AvatarVirsavia Gonchar


У Дніпрі через непогоду руйнуються стіни та асфальт

У зв’язку з сильними опадами у Дніпрі руйнується асфальт та навіть падають стіни.

Під підпорною стіною Дніпровського ліцею інформаційних технологій вимило землю. Через це впала підпорна стіна. Всі необхідні заходи безпеки вжито – запевнили у Департаменті гуманітарної політики міської ради.

З дощем також попливли дорожнє покриття і тротуари. Як повідомляє  “Інформатор”, на цілому ряді вулиць у Дніпрі відколовся асфальт, утворилися величезні тріщини або попливли пласти. Дорожнє покриття постраждало на вулицях Володарського, Південної, Бородінської і Шевченко.

  • На вул. Шевченко зверху припливли шматки тротуарної плитки і навіть пласт асфальту розміром метр на метр. Всі ці елементи збираються внизу біля Катеринославського бульвару. Подібна ситуація і на Південній.
  • На вулиці Бородінської в асфальт впирається велика в діаметрі лівнівка. Через зливу по ній пройшовся сильний потік води, який підняв асфальт в районі будинку №1. В результаті там утворилася величезна і глибока тріщина. А на периферії біля узбіч шматки покриття просто відкололися.
  • На Володарського з каналізаційного люка почав бити фонтан, заливаючи вулицю. Кажуть, що висота гейзера досягала метра, а то і більше.
  • На Крутогірна спуску ж по схилу почав спускатися огроменний пласти асфальту.

Будьте обережні на дорогах.

Раніше “Лица” також писали:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: