У Дніпрі мешканці житлового масиву Парус збирають підписи проти будівництва МАФа

04 лютого 2021 о 15:00 - 1990

AvatarVirsavia Gonchar


У Дніпрі мешканці житлового масиву Парус збирають підписи проти будівництва МАФа

Мешканці ЖМ “Парус” у Дніпрі збирають підписи проти будівництва біля будинку за адресою провулок Парусний, 10. Збір підписів організував голова ОСББ цього будинку Петро Шевченко, після того, як на територію, яку порядкують мешканці, встановили паркан із оголошенням “звести МАФи”.

Про це повідомляє “Суспільне Дніпро”.

Голова ОСББ “Парусний, 10” Петро Шевченко розповів, що перед житловим будинком на провулку Парусному, 10, з минулого року, мешканці планували облаштувати зелену зону. 26-го січня на цій території встановили огорожу, та зламали кілька саджанців. На огорожі висіло оголошення, що тут зводитимуть МАФи. Мешканців не попередили про початок будівництва, а про те, що землю орендують вони дізналися випадково. Люди тоді викликали поліцію та телефонували на гарячу лінію міськради Дніпра. Пізніше Петру у поліції сказали, що будівництво законне.

“Як такої прибудинкової території нам не передали, місто не передало, але це вважається нашою територією по прибиранню, ось ми встановлювали паркан ще давно власним коштом. І вважається територією для прибирання по останньому бордюру біля дороги. Коли трава, будяки — ми косимо. По кілька разів на рік. Благоустрій телефонував у минулому році, коли я не встиг покосити, питали: “Чому ви не косите територію?” Тобто як прибирати, косити, ми повинні, а будувати — то хтось інший”, — вважає Петро Шевченко — голова ОСББ “Парусний, 10″.

Мешканці прилеглих будинків зараз збирають підписи проти забудови на цій території. Хочуть і далі облаштовувати тут зелену зону.

Людмила Ждан живе і працює на житловому масиві Парус поруч із майданчиками, вирішила долучитись до збору підписів проти забудови. На її думку, на житловому масиві не вистачає дерев. МАФів, вважає, забагато.

“Річ у тім, що тут дуже багато автівок, це, по-перше. Для мешканців це вкрай погано тому що немає чим дихати, шумно. По-друге, тут в нас достатньо вже усіляких МАФів, магазинів й цей шматочок зеленої зони я особисто саджала, знайомі саджали, мешканці цього будинку саджали багато дерев, і все потихесеньку вирубується”, — повідомляє Людмила Ждан.

Відповідно до протоколу 52 сесії міської ради, землю перед будинком віддали в оренду з аукціону. Представниця прес-служби міської ради Анастасія Поповська сказала, що інформація щодо цього питання вже публікували на сайті установи.

“Ця ділянка була віддана в оренду за результатами відкритих земельних торгів, проведених у березні 2020 року” …тут планується будівництво комплексу торговельно-побутового призначення” – зазначили на сайті.

Хто став переможцем аукціону та хто забудовник, поки що невідомо.

Також ми писали: В Дніпрі почалося будівництво нового мікрорайону (фото).

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: