В Дніпрі почалося будівництво нового мікрорайону (фото)

13 січня 2021 о 13:30 - 708
В Дніпрі почалося будівництво нового мікрорайону (фото)

У Дніпрі почалися підготовчі роботи для створення нового житлового мікрорайону.

Про це повідомили на Facebook в спільноті «BuilDnepr».

«Це один з наймасштабніших будівельних проектів на території сучасного Дніпра. Забудовники почали роботи на двох земельних ділянках площею 0,47, за адресами вулиця Довга Балка 1 і 1Б. На поточний момент не ясно, який із двох проектів на цій території буде реалізований.«- зазначив експерт в архітектурі, Микита Реутов.

Також він підкреслив, що сподівається на те, що в кінцевому підсумку забудовники зможуть зберегти річку Половицю і створять природний оазис, а не «бетонні джунглі».

За первинним проектом, замовником будівництва стала компанія ТОВ «Дніпроград». За їх задумом засипати балку не стануть, а будуть зводити будинки прямо на схилах, ухил яких коливається від 8 до 15 градусів. Річку, яка протікає по дну балки, одягнуть в бетонну трубу,  а вже тоді проб’ють тунель через яр.

Крім того, початковий проект передбачав перенесення транспортної розв’язки на вулицю Коцюбинського і зведення на вулиці Виконкомівській естакади для трамвая, так як трамвайні колії доведеться підняти.

Однак після публікації цього проекту жителі та екологи почали бити тривогу, адже це може бути небезпечно для мікроклімату міста та екології. Уже в березні 2020 року архітектори України та Франції обговорили по-новому цей проект будівництва і додали йому урбаністичних ідей. Після цього забудовники вдалися до дій.

Раніше ми повідомляли, що у Дніпрі за 2020 рік звели та ремонтували 35 нових об’єктів.

Поділитися: