У Дніпрі директори шкіл отримали попередження через порушення карантинних норм (фото, відео)

25 вересня 2020 о 14:14 - 3501

verasta3verasta3


У Дніпрі директори шкіл отримали попередження через порушення карантинних норм (фото, відео)

Директор 45-ї школи Дніпра отримав попередження через порушення карантину. Про це повідомляє «Суспільне» з посиланням на представницю Держпродспоживслужби Маргарити Малишевої.

 

За її словами, Держпродспоживслужба зафіксувала порушення й у 41-ій школі Дніпра.

Від початку навчального року перевірки освітніх закладів міста та області проводять регулярно.

На одній із них побували журналісти «Суспільного».

«На вході до 45-ї школи зустрічаємо охоронця без маски, повз нього прямуємо до їдальні.

Працівники їдальні в масках, але маски деякі з них носять під носом.

 

Діти в їдальні сидять за столом по десятеро,  не дотримуються протиепідемічних норм.

«Це порушення», – говорить представниця держпродспоживслужби Маргарита Малишева.

Деякі вчителі під час уроків без масок. Одягли їх, коли побачили камери. Відповідно до постанови головного санітарного лікаря України, працівники шкіл повинні носити маски протягом робочого дня.

Директор школи № 45 Олександр Мельник каже: «Вести урок в масці дуже важко. Наприклад я в окулярах, то вони пітніють. І не завжди урок можна проводити так, як ти хочеш, заважає», –  каже він.

Директор із зауваженнями погодився, пообіцяв виправити.

Виправити порушення пообіцяли і в їдальні, говорить представник компанії, яка організовує харчування у школах «Контракт Продрезерв 5» Дмитро Туренко.

«На всі зауваження, які нам зробила Держпродспоживслужба ми відреагуємо миттєво, всі ті недоліки, які виявили, буде виправлено в найкоротший термін», – зазначив він.

У НВК №41 є і санітайзери, і спеціальні смітники для використаних масок. В їдальні на столах – розмітка, щоб діти дотримувались дистанції.

«Із зауваженнями ми згодні. Усувати почали в ході нашої зустрічі й надалі будемо дотримуватися тих рекомендацій, які були нам сьогодні надані при нашій зустрічі», – каже директорка НВК №41 Галина Слінченко.

У Дніпропетровській області з початку навчального року близько 200 шкіл, говорить представниця Держпродспоживслужби Маргарита Малишева. – Серед порушень – недотримання соціальної дистанції у їдальні та відсутність масок у частини учнів та персоналу.

«За результатами цього моніторингу, керівнику закладу винесено попередження, найближчим часом буде проведено повторну перевірку щодо того, як всі ці порушення усунені», – зауважила вона.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: