Відразу після закінчення виборів в метро Дніпра активізували вибухові роботи. Про це повідомив блогер Артем Костюк в своєму телеграм–каналі.
Активні вибухові роботи почалися в стовбурі №1 (на розі проспекту Яворницького і вулиці Столярова). У стовбурі №13 (поруч з будівлею міськради) і 15-біс (кут проспекту Яворницького і вулиці Сергія Єфремова) ведуться підготовчі роботи до початку вибухових робіт: буряться шпури для закладки вибухівки, встановлюється захист. На стовбурі №16-біс (вулиця Героїв Крут) почалася проходка підхідний штольні в перегінних тунелів, після чого відразу почнеться їх будівництво в сторону центру.
“У стовбурі №13 забій вертикальної шахти знаходиться на рівні 19 метрів, тому вибухотехніки повинні все розрахувати і закласти мінімальну кількість вибухівки – зробити якийсь м’який вибух“, – зазначив Артем Костюк.
Тим часом заступник міського голови Дніпра Михайло Лисенко опублікував у Facebook відео вибухових робіт.
Раніше ми повідомляли, що у Дніпрі будуть перекривати центр міста через будівництво метро.