У Дніпрі будуть перекривати центр міста через будівництво метро

01 грудня 2020 о 12:00 - 3000

AvatarVirsavia Gonchar


У Дніпрі будуть перекривати центр міста через будівництво метро

У зв’язку з проведенням робіт по будівництву Дніпровського метрополітену на початку грудня буде здійснюватися перекриття проїзної та пішохідної частини просп. Д. Яворницького на ділянці від вул. Андрія Фабра до вул. Воскресенської з 15:00 до 16:00. Дати перекриття будуть повідомлені додатково.

Про це повідомили в Департаменті транспорту та інфраструктури м. Дніпра.

На час перекриття буде змінена схема руху маршрутів громадського транспорту:
1) Електротранспорт:
– тролейбуси 1, 4, А, Б робота по маршруту призупиняється;
– трамвай 1 прямуватиме у двох напрямках:
а) від Транспортного університету через Соборну площу до вул. Центральної;
б) від Транспортного університету через вул. Чернишевського, Святослава Хороброго, просп. Пушкіна, вул. Леваневського, Курчатова до Залізничного вокзалу. З вокзалу через просп. Дмитра Яворницького, вул. Шмідта, просп. Пушкіна, вул. Святослава Хороброго, Чернишевського до Транспортного університету.
2) Автобусний транспорт:
– маршрути 87А, 101А, 113, 118, 146А, 157А у напрямку до вул. Воскресенської об’їзд через вул. Андрія Фабра, Старокозацька, Воскресенська;
– маршрути 87Б, 101А, 113, 118, 146Б, 157А у напрямку до вул. Андрія Фабра об’їзд через вул. Воскресенська, Січеславська набережна, Юліуша Словацького.
“Враховуйте інформацію при плануванні пересування містом. Просимо вибачення за тимчасові незручності, ми будуємо метро.”- зазначили в Департаменті на Facebook.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: