У 2021 році матусі Дніпропетровщини отримали майже 5 тис «бебі-боксів»

31 грудня 2021 о 10:00 - 19822

EditorEditor


У 2021 році матусі Дніпропетровщини отримали майже 5 тис «бебі-боксів»

У 2021 році породіллі Дніпропетровської області отримали майже 5 тис «пакунків малюка». Там – найнеобхідніше для новонародженого. Це безкоштовна допомога новоспеченим батькам від держави.

Такі дані повідомили у Дніпропетровській ОДА.

«Пакунок малюка» видають матусям під час виписки з пологового. Отримати його можна і в службі соцзахисту за місцем проживання. Область у 2021 отримала майже 5 тис комплектів для немовлят. Там необхідні речі на перші декілька місяців», – сказала директорка департаменту соціального захисту населення Дніпропетровської ОДА Олена Кришень.

«Бебі-бокси»-2021 – вагоміші за колишні, сказала завідувачка дитячим відділенням дніпровської лікарні №9 Марина Чистякова. Речей більше, і вони якісніші.

«Памперси кращі за попередні, костюмчик натільний більш м’якенький. Гарна ковдра, – розповіла Марина Чистякова. – Матусі дуже радіють подарунку. Не всі мають змогу придбати речі заздалегідь. Іншим заважають забобони. А у «бебі-боксі» – все необхідне для немовляти».

Всередині різні пелюшки, ковдри, зимові й літні комбінезони, боді, шапочки, повзунки. А ще матрац, рушники, іграшки, розвиваючий килим. Є й засоби гігієни та догляду за новонародженим.

«Пакунки малюка» закуповують державним коштом. Вартість одного комплекту – понад 6 тис грн. А важить яскрава коробка з усім вмістом майже 20 кг. Батьки новонародженого отримують її безкоштовно. На вибір можна взяти грошову компенсацію.

Також “Лица” раніше писали:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: