Тріть носики котиків і вони принесуть вам щастя: у Дніпрі відкрили восьму міні-скульптуру (фото)

14 січня 2021 о 12:00 - 1094
Тріть носики котиків і вони принесуть вам щастя: у Дніпрі відкрили восьму міні-скульптуру (фото)

Міні-ракету з котиком встановили в рамках проєкту «Відчуй Дніпро» на парапеті біля Дніпровського планетарію. Кажуть, якщо потерти ракету або котика, збудеться бажання.

«Це не модель ракети. Скульптура символізує не якусь конкретну ракету (в Дніпрі виготовлено багато різних ракет), вона символ ракетно-космічної індустрії нашого міста», – розповів автор проєкту «Відчуй Дніпро» Карен Агаджанян.

Це вже восьма скульптура проєкту. Дніпровські гіди вже розробляють маршрути по всіх 8 фігурках з розповідями, як вони прославили Дніпро. У нас є багато переваг, але до цих пір Дніпро продовжує залишатися космічної столицею України, повідомляє міський сайт Дніпра Gorod.dp.ua.

«На карті не тільки України, але і всього світу Дніпро відомий, як космічна столиця. Від Китаю до Америки  навіть Ілон Маск знає, що в Дніпрі роблять одні з кращих ракет, – зазначив Агаджанян. – І ця міні-ракета підкреслює, що Дніпро – космічна столиця».

Це не остання міні-скульптура проєкту, в Дніпрі і далі будуть встановлювати все нові фігурки. У проєкті ще 3, одну незабаром закінчать, встановлять і презентують. Серед них і багатостраждальна фігурка, яку придумали ще рік тому, але ніяк не виходить реалізувати – це скульптура єврея, яку хотіли встановити біля «Менори».

«Цю ідею, яку ми хочемо подарувати єврейській громаді, дуже складно реалізувати. Це дуже непроста скульптурка, ми її робимо, але вона поки не виходить. У неї буде складна скульптурика», – розповів Агаджанян.

Проєкт «Відчуй Дніпро» стартував в День міста, 12 вересня, відкриттям першої бронзової міні-скульптури, присвяченій Олександру Полю. Проект «Відчуй Дніпро» – це історія Дніпра в бронзових міні скульптурах. Всього встановлено 8 міні-скульптур, присвячених історії міста.

Більшу частину скульптур відкрили перед Новим роком і тепер можна скласти цілий маршрут по центру і історичних місцях, доторкнувшись до кожної міні-пам’ятки. Характерно, що в кожній міні-скульптурі є котик: десь його треба пошукати, а десь його відразу видно.

«Тріть носики котиків і вони принесуть вам щастя», – ділиться секретом автор проєкту.

Нагадаємо, блогери представили унікальний фільм про Дніпро. 

Поділитися: