Тридцять п’ять нелегалів: на Дніпропетровщині триває розшук нелегальних мігрантів

11 вересня 2021 о 15:00 - 8206

EditorEditor


Тридцять п’ять нелегалів: на Дніпропетровщині триває розшук нелегальних мігрантів

Працівниками підрозділів ДМС в області притягнуто до адміністративної відповідальності 35 іноземних громадян згідно ст. 203 КУпАП. Всі вони мають сплатити штраф та у визначений термін покинути територію України.

Про це інформує відділ комунікації поліції Дніпропетровської області.

За останні дні правоохоронцями спільно з ГУ ДМС в Дніпропетровській області викрито двох іноземних громадянок, які ще у 2012 році прибули до Дніпропетровської області. Після закінчення строків, визначених законодавством України, вони перейшли на нелегальне становище. Останніх притягнуто до адміністративної відповідальності.

Також, під час здійснення профілактичних заходів працівники міграційної поліції у Нікопольському районі виявили росіянина, який нелегально перебував на території України. Його доправлено до пункту пропуску через держкордон з Російською Федерацією та видворено за межі України.

Міграційні правоохоронці Дніпропетровщини спільно з міграційною службою продовжують роботу по виявленню іноземців та осіб без громадянства, які нелегально перебувають на території України.

Раніше “Лица” повідомляли:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: