Тато «Міс Україна Всесвіт 2021» ремонтує в’язниці у Дніпрі та постачає добрива комунальникам

19 січня 2022 о 15:30 - 4375

EditorEditor


Тато «Міс Україна Всесвіт 2021» ремонтує в’язниці у Дніпрі та постачає добрива комунальникам

Дніпрянка Ганна Неплях представляла Україну на конкурсі краси «Міс Всесвіт-2021». На жаль, переможницею дівчина не стала, але заявила про себе весь світ. Тепер її прізвище відоме далеко за межами рідного Дніпра.

На Dnepr.info звернули увагу на прізвище Неплях у зв’язку з тендерами, які проводять виправні колонії Дніпра та Синельникового.

У грудні 2021 року Синельниківська виправна колонія №94 підписала договір на надання послуг з ремонту покрівлі з ФОП Неплях Павло Іванович. Сума договору становила 38,5 тисячі гривень.

За досить короткий термін підприємець мав відремонтувати покрівлю у колонії, що розташована у селі Шахтарське.

2020 року Дніпровська виправна колонія № 89 оголосила про підписання прямого договору без проведення тендерної процедури з підприємцем Павлом Непляхом. Знаходиться колонія на житловому масиві Західний на вулиці Данила Галицького, 1.

Сума договору становила 1,2 мільйона гривень. За ці гроші підрядник мав відремонтувати стелю у їдальні. За підсумком, договір так і не підписали.

А за рік до цього колонія №89 уклала договір із Павлом Непляхом на ремонт покрівлі їдальні. Сума договору становила 1,3 мільйона гривень.

Крім ремонту колонія, Павло Неплях займається постачанням мінеральних добрив. Одним із його клієнтів, хоч і не з числа постійних, є КП «Міськзеленбуд», чий тендер на постачання добрив Неплях виграв навесні 2020 року.

В одному з інтерв’ю Ганна Неплях розповідала, що її маму звуть Юлія Михайлівна, а тата – Павло Іванович. Також вона говорила, що її батько є підприємцем.

Відповідно, прізвище, ім’я та по батькові, а також рід діяльності тата моделі та підприємця, про якого йдеться у матеріалі повністю збігаються.

Крім того, в тендерній документації є паспортне фото Павла Неплях.

Цей самий чоловік на знімку з дитинства Ганни.

Крім того, в соціальних мережах є сторінка мами Ганни. Серед  фотографій – знімок, на якому зображена вся родина Неплях: Аня, її сестра Карина, мама й тато.

Раніше “Лица” також повідомляли:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: