Святослав Олійник назвав тих, хто проголосував на виборах мера за чинну владу

23 листопада 2020 о 13:55 - 2703
Святослав Олійник назвав тих, хто проголосував на виборах мера за чинну владу

Передвиборча показуха закінчилася, починається рутина, впевнений голова Дніпропетровської обласної ради Святослав Олійник. Його думку з приводу другого туру місцевих виборів в Дніпрі опублікували на сайті облради

Очільник області впевнений, що бездіяльність за всі роки каденції Філатова на посаді мера, поспіхом прикрили діяльністю останніх пів року. І частина виборців повірила у те, що вмісті реально щось роблять. Також багато з тих хто віддав свої голоси за чинного мера прийняли хамський стиль поведінки за відвертість і сміливість. А комусь просто не сподобався опонент. Були, на думку Олійника і такі, яких привезли і нагодували пиріжками.

«В абсолютних цифрах Філатов взяв на 30 000 голосів менше, ніж в 2015-му в другому турі. Але це вже математика. Як би там не було, Дніпро поки залишається з цими людьми. Подивимося, що з цього вийде. Передвиборча показуха закінчилася, починається рутина», — підсумував голова ДніпрОДА.

Та не забув сказати про робочі плани:

«Займаємося формуванням коаліції, готуємо установчу сесію обласної ради. Тут все буде точно цивілізовано і в інтересах області».

Нагадуємо, що спостерігачі назвали основні порушення під час другого туру виборів мерів.

Поділитися: