США не будуть блокувати будівництво “Північного потоку-2” – Байден

26 травня 2021 о 11:45 - 839

AvatarЄгор Євтушенко


США не будуть блокувати будівництво “Північного потоку-2” – Байден

Президент США пояснив своє рішення не застосовувати санкції до  будівництва російського газопроводу “Північний потік-2” тим, що проект вже фактично добудований та небажанням нашкодити відносинам США з Європою.

Про це повідомляє Reuters.

Байден зазначив, що виступав проти будівництва “Північного потоку-2” ще на етапі запуску проекту, але утримався від санкцій, так як на час його вступу на посаду в січні 2021 року газопровід був фактично добудований.

Проект був майже повністю завершено до часу, коли я прийшов на посаду. І питання не стоїть так, що я можу дозволити або не дозволити Німеччині робити щось … Застосувати санкції зараз, на мою думку, буде контрпродуктивно для наших європейських відносин “, – сказав Джо Байден.

Минулого тижня в Держдепі заявили, що не застосовуватимуть санкції проти німецької Nord Stream 2 AG і її гендиректора “з міркувань національної безпеки”.

Байден зазначив, що в Німеччині знають про його позиції.

Вони обізнані про те, що я думаю з цього приводу, і, сподіваюся, ми зможемо виробити варіанти, як вони будуть діяти з цим проектом далі“, – сказав президент.

Канцлер Німеччини Ангела Меркель у вівторок заявила, що очікує нових дискусій з США по “Північному потоку-2” після того, як санкції не були накладені.

Як “Лица” писали раніше:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: