Солістка Go-A нагадала росіянам про війну

30 травня 2021 о 17:49 - 5031

Григорій ЛуговськийГригорій Луговський


Солістка Go-A нагадала росіянам про війну

Солістка Go-A відмовилася від пропозиції завітати до РФ і запросила росіян приїжджати в Україну – “подивитися, що тут і як, тільки не на танках”.

Росіяни образилися. Їм нагадали про війну, яку веде їхня держава проти України. Нагадали настільки коректно і лагідно, наскільки це взагалі можливо. Росіяни не розуміють, нащо ця політика. І чому їх, мирних громадян, ототожнюють з діяльністю кремлівської влади.

Мешканцям країн під владою тривалих авторитарних режимів властивий інфантилізм. Люди не звикли нести відповідальність, вони хочуть, щоб їх розважали і любили, а всю відповідальність за диктатуру і агресію нестиме фюрер. Незалежно від того, люблять вони його чи ні.

У нас в Україні, звичайно, купа своїх косяків – ми, наприклад, дуже нетерплячі, не вміємо послідовно і довго працювати для досягнення системних перетворень, хочемо, щоб все і відразу. Але ми, принаймні, беремо відповідальність на себе. Ми голосуємо і відповідаємо за результати свого голосування. Якщо президент нас дуже розчаровує – він їде до Ростова. Теж під нашу відповідальність. Відповідальність стосується й російської агресії. Ми її приймаємо і даємо належну відсіч.

А росіяни відповідальності нести не хочуть. Ось тут ми громадяни РФ, тут ми платимо податки на озброєння армії, тут ми підкоряємося нашому незмінному президенту, а ось тут вже ми до всього цього відношення не маємо, тому, дорогі українці, зробіть вигляд, що ніякої війни немає і давайте вже співайте, ми чекати втомилися.

Діти. Маленькі діти, яким кілька десятиліть не дозволяли дорослішати, і тепер вони зовсім не вміють у доросле життя. Ох і непереливки їм буде, коли прийде чорт у синіх галіфе… А він таки прийде. І виживе той, хто встигне швидко подорослішати. Щоправда, тоді їм буде вже не до нашої музики.

Євгеній Лешан

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: