Скільки коштує в Дніпрі парковка з порушенням закону

04 березня 2021 о 18:00 - 9377

Євген ОхайнийЄвген Охайний


Скільки коштує в Дніпрі парковка з порушенням закону

Найчастіше в місті з порушеннями водії паркуються в тісному центрі. Там на них й чекає інспекції з питань контролю за паркуванням.

Щодня в Дніпрі на штрафмайданчик евакуюють до 50 автомобілів, повідомляє 49000.com.ua.

Представники цієї інспекції розповідають про те що паркувальних порушників найчастіше можна зустріти на центральних вулицях міста:

  • Вул.і площі Троїцькій,
  • вул. Челюскіна,
  • Вул. Барикадній,
  • Вул. Якова Самарського.

За останні півроку на штрафмайданчику побувало близько 3.000 автомобілів містян.

Перш за все, евакуація спрямована на створення безпеки на дорогах та пішохідних зонах. Але, як признаються у самій інспекції, правопорушників менше не стає. Тому що причина неправильного паркування не усунена міською владою. Водію в центрі нема де стати, щоб не порушити закон. Ось і зупиняються бідолахи на пішохідних переходах, перехрестях, виїздах, та зупинках громадського транспорту.

Що до розміру штрафу, то за неправильну парковку (без евакуації), вона залежить від виду правопорушення.

А ось, коли авто вже на евакуаторі, прийдеться заплатити 510 гривень штрафу. Правда в перший тиждень можна заплатити лише половину вартості від порушення, тобто 255 грн.

Але невдовзі сума повного штрафу зміниться: у парламенті проголосували за новий розмір грошового покарання у 680 грн. Також варто враховувати, що при евакуації до суми штрафу додається вартість оренди евакуатора, а це 720 гривень, та також паркувальне місце на штрафмайданчику обійдеться у 144 грн. за день.

У результаті, якщо водій не встиг прибрати авто і його машину евакуювали, доведеться заплатити суму від    1.119 гривень.

Раніше ми повідомляли про те, що У Дніпрі мирно страйкували таксисти (відео).

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: