Ще два ВНЗ Дніпра змінили форму навчання через COVID-19

07 жовтня 2020 о 19:30 - 2888

adminadmin


Ще два ВНЗ Дніпра змінили форму навчання через COVID-19

У понеділок, 5 жовтня, Дніпро перейшов у «помаранчеву» зону, а комісія з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації природного характеру місцевого рівня, датована тим самим днем, рекомендувала керівникам ВНЗ організувати навчальний процес дистанційно.

На цей заклик відповіли керівники Університету митної справи та фінансів, а у Дніпровському національному університеті ім. Олеся Гончара відповідний наказ підписали ще 02.10.2020. Згодом до названих вишів приєдналися Дніпровський національний університет залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна та Університет імені Альфреда Нобеля.

Студенти денної форми ДНУЗТ пішли на тритижневий карантин — з 5 по 25 жовтня. Вони будуть навчатися в змішаній формі згідно з розкладом. Адміністрація університету не відкидає можливості запровадження змішаного або дистанційного навчання у майбутньому — це залежатиме від рівня епідеміологічної загрози.

Університет імені Альфреда Нобеля з 5 жовтня повністю перейшов на дистанційну форму здобуття знань. Заняття будуть проводитися відповідно до розкладу із використанням платформ Zoom та Google Classroom.

Також ви можете прочитати про флешмоб «Збережемо Дніпропетровщину від COVID», що відбувся під стінами Дніпропетровської облради.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: