Шахраю Широких, який обкрадав вмираючих, знову дали 176 гектарів землі

12 травня 2022 о 12:37 - 7159

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


Шахраю Широких, який обкрадав вмираючих, знову дали 176 гектарів землі

Тепер ця ділянка не державної, а комунальної форми власності.

Дніпровська міська рада проголосувала на 21-шій позачерговій сесії міської ради VІІІ скликання 11 травня 2022 року рішення «Про передачу земельної ділянки у районі вул. Бехтерева, 1 (Самарський район) в оренду ТОВ «ЛЮБИМІВКА», код ЄДРПОУ 30718177, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва».

Цей проєкт рішення, разом з іншими, наприклад «Про перейменування вулиць та провулків міста Дніпра, назви яких пов’язані з державою-агресором», був наданий ЗМІ напередодні.

Офіційно про результати сесії інформації немає, запис та поіменні голосування депутатів за проєкти рішень засекречені, останнє оновлення датоване 14-м березня 2022 року. Додзвонитися до Департаменту з питань місцевого самоврядування, внутрішньої та інформаційної політики Дніпровської міської ради та Відділу забезпечення доступу до публічної інформації департаменту забезпечення діяльності виконавчих органів Дніпровської міської ради «Лица» не змогли.

Сторінки з проєкту рішення

Місцезнаходження землі (червоним кольором) з кадастровим номером 1210100000:09:130:0006

Про ТОВ «Любимівка» та його бенефіціара Широких Олександра Сергійовича, на час публікації – депутата Дніпропетровської обласної ради від партії «Самопомоч», ми розповідали у статті «Кандидат-депутат Широких: обкрадання вмираючих та махінації з мільйонами держбюджету».

У 2016-2017 роках, згідно договору №20/05 1 від 20.05.2016 про спільну обробку земельної ділянки, укладеного між ТОВ «Любимівка» та КЗ «Дніпропетровський геріатричний пансіонат» ДОР», обробляла ту саму земельну ділянку в Самарському районі міста Дніпра, якою вчора ТОВ знову наділили депутати.

В результаті, за підрахунками дніпропетровських фермерів, фірма Олександра Широких незаконно збагатілася на землі геріатричного пансіонату (будинку пристарілих – ред.) на півтора мільйони гривень.

Вчорашнє рішення про передачу – без проведення земельних торгів – права оренди земельної ділянки комунальної форми власності, площею 176,0000 га (кадастровий номер 1210100000:09:130:0006), у районі вул. Бехтерева, 1, фірмі Олександра Широких ТОВ «Любимівка» Дніпровська міська рада обґрунтувала

«Указом Президента України «Про введення воєнного стану в Україні» (зі змінами), законами України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо створення умов для забезпечення продовольчої безпеки в умовах воєнного стану», «Про місцеве самоврядування в Україні», земельним законодавством України».

Раніше «Лица» писали:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: