СБУ відкрила справу проти Шарія – Гончаренко

07 листопада 2020 о 14:10 - 2805
СБУ відкрила справу проти Шарія – Гончаренко

Служба безпеки України відкрила кримінальне провадження проти проросійського блогера Анатолія Шарія через посягання на територіальну цілісність України.

Про це повідомив народний депутат із фракції «Європейська солідарність» Олексій Гончаренко у Фейсбуці, виклавши фото відповіді СБУ на його депутатський запит з цього приводу.

«СБУ відкрила кримінальне провадження проти Шарія через посягання на територіальну цілісність України. Прийшла відповідь з СБУ на моє звернення з вимогою надати правову оцінку діям Анатолія Шарія, який опублікував відео на YouTube з прев’ю, де карта України була без Криму та частини Луганської і Донецької областей. У документі повідомляється, що у зв’язку з цим ведеться досудове розслідування за частиною 1 статті 110 Конституції – «Посягання на територіальну цілісність і недоторканність України», – написав Гончаренко.

У самій відповіді СБУ вказується, що слідчі здійснюють досудове розслідування у кримінальному провадженні №22020101110000197 від 17 жовтня 2020 року «…за ознаками вчинення злочину, передбаченого ч.1 ст. 110 ККУ (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України – ред.)».

Нагадаємо, мера Дніпра Філатова можуть посадити за підкуп виборців.

Поділитися: