На Дніпропетровщині виявили бюлетені з ознаками підробки: відкрито кримінальне провадження (фото, відео)

26 жовтня 2020 о 12:00 - 3499

verasta3verasta3


На Дніпропетровщині виявили бюлетені з ознаками підробки: відкрито кримінальне провадження (фото, відео)

В Синельниковому в покинутому будинку поліція виявила виборчі бюлетені для голосування за депутатів до Дніпропетровської обласної ради.

Як повідомляє Національна поліція України в Дніпропетровській області, вчора, 25 жовтня, в поліцію надійшла інформація про те, що на двох виборчих дільницях Синельниківського району знайдено п’ять виборчих бюлетенів з ознаками підробки.

За даним фактом поліцією розпочато кримінальне провадження за ч. 2 ст. 158-3 (фальсифікація, підробка, викрадення, пошкодження або знищення виборчої документації, документації референдуму, викрадення, пошкодження, приховування, знищення печатки виборчої комісії, комісії референдуму, виборчої урни, списку виборців або учасників референдуму).

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до семи років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк п’ять років.

Крім того, за даними небайдужих громадян, на трасі Дніпро-Синельникове були помічені порожні мікроавтобуси – для з’ясування викликали правоохоронців.

До речі, Экзитпол оприлюднив попередні результати місцевих виборів у Дніпрі 25.10.2020.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: