SaveФОП: «Гуфман – перший у підтримці мікро та малого бізнесу»

13 січня 2021 о 12:45 - 1884
SaveФОП: «Гуфман – перший у підтримці мікро та малого бізнесу»

Першим політиком, хто від імені регіональної влади Дніпропетровської області зустрівся з підприємцями і заявив про підтримку бізнесу, став перший заступник голови облради, керівник Дніпропетровської обласної партійної організації партії «Опозиційна платформа – За життя» Геннадій Гуфман.

Про це в коментарі інформагентству «Міст-Дніпро» заявив співорганізатор і лідер руху SaveФОП в Дніпрі і Дніпропетровській області Олег Григоренко.

Як зазначається, в нашій області зареєстровано понад 135 тис. фізичних осіб –підприємців, які приносять до місцевого бюджету близько 1,2 млрд грн, в Дніпрі – понад 60 тисяч ФОПів.

Геннадій Гуфман (ліворуч) та Олег Григоренко

 

«До виборів ми, як представники мікро і малого бізнесу, не могли знайти взаєморозуміння на обласному рівні. На сьогоднішній день ми знайшли порозуміння з новим губернатором і з обласною радою в особі першого заступника Геннадія Гуфмана в частині підтримки наших законопроектів», – сказав Олег Григоренко.

На сайті облорганізації «ОПЗЖ» розміщено відео відповідної зустрічі:

Олег Григоренко також повідомив інформагентству, що головна вимога руху SaveФОП, закладена в поданих на розгляд Верховної Ради законопроектах – повне скасування фіскалізації малого і середнього бізнесу та впровадження спрощеної системи оподаткування для малих підприємств.

Нагадаємо, 1 грудня Верховна Рада ухвалила за основу і в цілому закон, яким відтермінувала на рік обов’язкове застосування реєстраторів розрахункових операцій для деяких ФОПів.

У грудні голова Громадської організації «Самозахист підприємців» Віктор Боровинський заявив, що SaveФОП останні місяці пред’являє Верховній Раді заздалегідь нездійсненні вимоги та отримує звідкись чималі гроші.

Поділитися: