Голова «Самозахисту підприємців»: «Літом нам пропонували зимові куртки #SaveФОП»

18 грудня 2020 о 16:40 - 1740

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


Голова «Самозахисту підприємців»: «Літом нам пропонували зимові куртки #SaveФОП»

Кампанія #SaveФОП пред’являє Верховній Раді заздалегідь нездійсненні вимоги та отримує звідкись чималі гроші.

Про це в інтерв’ю журналістці Олені Гарагуц заявив голова Громадської організації «Самозахист підприємців» Віктор Боровинський.

«Висувати вимоги, які неможливо виконати – це нерозумно, щонайменше», – зауважив він.

За словами голови підприємницького об’єднання, наразі підприємців звозят організовано, автобусами до «точки збору», а питання «Звідки гроші?», «Куди витрачаються?» організатори «бунту малого бізнесу» відкидають і кажуть, що люди самі приїжджають і самі купують атрибутику.

«Ми нормальні люди, ми вже десять років в акціях беремо участь, і нікому на думку досі не спала ідея: «А давайте купимо свої флаги, кепки». І, тим більш, зимові куртки.

Ви літом робите собі зимові куртки! Так ось же ж, ми вирішимо завтра (проголосують проєкт закону – ред.). Навіщо ж робити куртки? Значить, ти знаєш, що не буде вирішене питання, якщо ти куртки готуєш».

Нагадаємо, 1 грудня Верховна Рада ухвалила за основу і в цілому закон, яким відтермінувала на рік обов’язкове застосування реєстраторів розрахункових операцій для деяких ФОПів.

Також Віктор Боровинський розказав, як карантин знищує малий бізнес:

«На прикладі одного з наших членів організації. Коли йому поламали кіоски, людина взяла в оренду приміщення і відкрила магазин. Поступово, поступово справа розвивалася – до введення карантину. Як тільки ввели карантин, відразу купівельна спроможність у людей впала, вони рідше стали заходити, і поступово, поступово до кінця карантину товарний запас скоротився. Потім карантин зняли, але в людини вже не було обігових коштів, тому він, буквально тиждень тому, припинив роботу».

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: