Результати загальних зборів ГО «Самозахист підприємців»

21 листопада 2015 о 23:11 - 2757

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


Результати загальних зборів ГО «Самозахист підприємців»

1. Одним з важливих та нагальних питань у розвитку підприємництва є устаткування відношень з енергопостачаючими компаніями, які утискають конституційні права споживачів. Зокрема ПАТ «ДТЕК «ДНІПРООБЛЕНЕРГО», яке є абсолютним монополістом, вважає, що має право на власний розсуд вирішувати, хто може користуватися електричною енергією, а хто ні, при тому порушуючи не лише засади Конституції, а навіть «Правила користування електричною енергією», затверджені Постановою НКРЕ №28 від 31.07.1996 р. Ігноруючи вимоги п.10.2 Правил , в якому обумовлюється право споживачів обирати собі енергопостачальну організацію, керівництво ПАТ «ДТЕК «ДНІПРООБЛЕНЕРГО» проявляє вибіркову принциповість і дає наказ відмикати споживачів від енергопостачання за незрозумілими принципами.

Через те, що утиски триватимуть, на зборах ГО «Самозахист підприємців» було вирішено розпочати підготовку до боротьби з свавіллям таких монополістів, на самперед з компаніями, що постачають електричну енергію. Постановлено готувати лист до НКРЕП, в якому озвучити всі наші вимоги. У разі нереагування національної комісії, ми будемо вимушені розпочати широкомасштабну акцію протесту. Всі, хто має побажання та вимоги до складання листа, прохання письмово викласти їх у коментарях або у чаті. По завершенню лист буде викладено на сайті та на сторінці для обговорення.

2. До ГО «Самозахист підприємців» завітали воїни АТО, зокрема доброволець підрозділу «Сармат», що входить до полка «Дніпро-1», Юрій Смола. Він розповів про ситуацію у районі селища Піски, звідки щойно повернувся. Членами ГО «Самозахист підприємців» було зібрано та передано на потреби батальйону 5.000 грн.

3. Підприємцями було встановлено, що зараз можливо отримати ліцензію на торгівлю пивом без наявності РРО згідно пояснення податкової. Зразок ліцензії надано членам ГО «Самозахист підприємців» для ознайомлення.

4. Члени ГО «Самозахист підприємців» домовилися про безкоштовне розміщення реклами продуктів власного виробництва та послуг на офіційному сайті організації та на офіційній сторінці на Фейсбуці.

5. Громада привітала деяких членів ГО «Самозахист підприємців» з обранням у депутати у міську та обласну ради.

6. Була винесена подяка активу організації за перемогу у судовому процесі між ФОП Яковлева С.П. та ТОВ «АКС-Інвест» про усунення перешкод по користуванню земельною ділянкою шляхом демонтажу торгівельного павільона.

7. Вирішено 22.11.2015 о 10:00 вшунувати пам’ять жертв Голодомору в Україні.

З повагою, прес-центр ГО «Самозахист підприємців».

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: