Розпочинається новий проєкт підтримки бізнесу

10 березня 2021 о 17:12 - 1358

Andrey FedorovAndrey Fedorov


Розпочинається новий проєкт підтримки бізнесу

Розпочинається новий проєкт «COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ», націлений на підтримку мікро, малих та середніх підприємств (ММСП) Дніпропетровської, Запорізької, Кіровоградської, Черкаської областей та контрольованих урядом районів Донецької області, що реалізується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням ЄС та уряду Німеччини.

Про це повідомила Дніпропетровська торгово-промислова палата (ДТПП).

Загальна мета – забезпечити консультаційну та інформаційну підтримку галузі гостинності та переробної промисловості з секторів машинобудування, електротехніки, хімічної промисловості, постачальників продуктів для HoReCa (готельно-ресторанний бізнес) під час кризи, спричиненої пандемією COVID-19 та її економічної складової.

Акцент буде зроблений, насамперед, на залучення до інформування, діагностики, навчання, індивідуального та групового консультування мікро, малих та середніх підприємст, створення інформаційно-освітніх продуктів, включаючи цікаві кейси.

У своїй роботі при впровадженні проєкту особлива увага приділятиметься інструментам, які дозволять раціональніше будувати виробничі та бізнес-процеси, бережливо використовувати ресурси, зменшити навантаження на навколишнє середовище. Створюватимуться інформаційно-освітні продукти, включаючи цікаві кейси ММСП, для розміщення на сайтах і в соціальних мережах стейкхолдерів проєкту.

В результаті мікро, малі та середні підприємства, які пройдуть етапи діагностики, інформування, консультування і навчання, отримають нові рішення і напрямки розвитку своїх підприємств у кризовій ситуації, відкориговані у відповідності до виявлених проблем.

Перший вебінар відбудеться вже зовсім скоро.

Нагадаємо, підприємців запрошують на безкоштовний вебінар з пошуку партнерів у різних країнах світу.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: