Розливав у гаражі: мешканець Ка’мянського піде під суд за алкогольний фальсифікат

29 квітня 2021 о 08:00 - 908
Розливав у гаражі: мешканець Ка’мянського піде під суд за алкогольний фальсифікат

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Дніпропетровській області викрили та припинили діяльність особи, яка займалась  виготовленням фальсифікованої алкогольної продукції.

Про це «Лицам» повідомив Сектор комунікацій та зв’язків з громадянами ГУ ДФС у Дніпропетровській області.

Під час досудового розслідування встановлено, що 48-річний мешканець Кам’янського в орендованому гаражі  виробляв фальсифіковану горілку, змішуючи  спирт із водою.

Виготовлений фальсифікат чоловік розливав у пластикові пляшки, після чого, маючи перевірену клієнтську базу, на авто розвозив по місцям збуту, розташованим, здебільшого, на ринках.

Реалізовувалась саморобна водно-спиртова суміш населенню міста Кам’янського через торгівельні заклади під виглядом горілки.

Ця злочинна діяльність велась майже рік — з лютого 2020 по березень 2021 рр.

Під час обшуку у гаражі, співробітники податкової міліції знайшли та вилучили  213 літрів спирту на суму 8 520 грн., 877 літрів готової алкогольної суміші на суму 52 620 тис. грн., а також обладнання, що забезпечує масове виробництво таких товарів, та автомобіль, на якому розвозився фальсифікат.

Експертиза встановила, що вилучений алкоголь не відповідає вимогам стандартів горілчаних виробів, тож, апріорі становить загрозу для людського здоров’я та життя.

На даний час досудове розслідування за фактом виготовлення, зберігання, транспортування та  реалізації  алкогольного фальсифікату завершено. Невдовзі «бізнесмен» постане перед судом, який і визначить йому міру покарання.

«Лица» також писали: На Дніпропетровщині ліквідували п’ять незаконних АЗС.

Поділитися: