Реалії Дніпра: керівника відділу по боротьбі з корупцією призначили корупційно

21 вересня 2020 о 17:15 - 2699

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


Реалії Дніпра: керівника відділу по боротьбі з корупцією призначили корупційно

Начальником відділу з питань запобігання корупції Дніпровської міської ради без конкурсу призначили чоловіка заступниці директора департаменту – начальниці управління нормативно-правової роботи департаменту правового забезпечення

Зимної Дар’ї МиколаївниЗимного Дмитра Михайловича.

Про це «Лица» дізналися з даних сайту міськради та аналізу декларацій.

Скрин Офіційного сайту міськради

 

У відповідь на інформзапит редакції керуюча справами виконкому міської ради – директорка департаменту забезпечення діяльності виконавчих органів Дніпровської міськради Кучеренко Анастасія Вадимівна повідомила, що Дмитра Зимного призначили головним антикорупціонером міста 07 серпня 2020р.:

 

Вона відмовилася надати копію наказу про його звільнення, лише повідомила, що це відбулося 10 серпня 2020р. «за угодою сторін відповідно до п. 1 ст. 36 КЗпП України».

«Розпорядження міського голови з кадрових питань належать до інформації з обмеженим доступом», – написала чиновниця:

З декларація пана Зимного можна дослідити, що він у 2016 році працював у ГУНП в Дніпропетровській області та у Департаменті громадського порядку і цивільного захисту Дніпровської міськради.

У 2017-2018 – заступником директора департаменту громадського порядку і цивільного захисту Дніпровської міської ради (ДМР) – начальником управління громадського порядку.

Потім отримував допомогу від Кам’янського міського центру зайнятості, а у 2019-му влаштувався начальником відділу розвитку територій і об’єктів рекреації Комунального підприємства «Дирекція територій та об’єктів рекреації» ДМР.

У 2020 два робочих дні – 7 та 10 серпня – трудився начальником відділу з питань запобігання корупції Дніпровської міської ради, за що отримав 963 гривні заробітної плати.

Нагадаємо, 13 серпня міськрада оголосила конкурс на заміщення вакантною посади начальника відділу з питань запобігання корупції Дніпровської міської ради.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: