Радник міського голови Дніпра захворів на COVID-19

19 жовтня 2020 о 18:45 - 2748

adminadmin


Радник міського голови Дніпра захворів на COVID-19

Радник міського голови з питань культури Євгеній Гендін заразився коронавірусом. Про це він особисто повідомив 16 жовтня у дописі на Facebook.

Через кілька днів він подякував своїм шанувальникам та іншим небайдужим людям за піклування про своє здоров’я та поділився власною історією боротьби із хворобою, завантаживши скріни листування із сімейним лікарем.

Євгеній Гендін не очкував, що так багато людей зацікавиться перебігом його хвороби, тому зайвий раз попередив, що це тільки його власний випадок, який не має бути узагальненим медичним прикладом.

«Моя особиста пошта заповнена трьома видами повідомлень: побажаннями здоров’я (дякую!), питаннями «Ти як?» і проханнями детально описати (дякую!), багатьма добрими порадами та «медичними протоколами» (дякую!)», — саме так він прокоментував необхідність поділитися описом свої хвороби з іншими.

Із повним текстом допису можна познайомитися далі:

Раніше ми писали, що міська рада Дніпра проігнорувала рекомендації МОЗ та МОН щодо шкільних канікул та подовжила їх усього на 2 дні. Також раніше COVID-19 знайшли в ексгравця ФК «Дніпро» Андрія Луніна, який наразі виступає в команді «Реал Мадрид» та національній збірній України з футболу.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: