У екс-гравця «Дніпра» виявлено COVID-19

06 жовтня 2020 о 20:05 - 3858

adminadmin


У екс-гравця «Дніпра» виявлено COVID-19

Прессекретар національної збірної України з футболу Олександр Гливинський повідомив, що за результатами ПЛР-тестів, які 5 жовтня були взяті у гравців та персоналу команди лабораторією, авторизованою УЄФА, наявність коронавірусної інфекції була підтверджена в трьох представників української збірної: воротарів Андрія Луніна та Юрія Паньківа і шеф-кухаря Любомира Тошича. У решти гравців та персоналу команди тести показали негативний результат.

Усі троє інфікованих осіб ізольовані у своїх покоях у готелі Hyatt Regency Chantilly, де зупинилася збірна. Інші представники команди надалі виконуватимуть свої обов’язки в запланованому режимі.

Андрій Лунін — відомий український футболіст, голкіпер іспанського клубу «Реал Мадрид» і національної збірної України. У 2015 році він переїхав до Дніпра, щоб тренуватися під керуванням Костянтина Павлюченка, а в 2016 дебютував у складі юнацького, а потім й головного підрозділу ф/к «Дніпро». Із 2014 Андрій виступав у складі національної збірної, а з 2018 є гравцем «Реал Мадрид».

Наша редакція бажає Андрієві та його колегам скорішого одужання й наснаги та нагадує, що станом на сьогодні в Дніпропетровській області офіційно підтверджено вже 7.372 випадки інфікування COVID-19.

Раніше «Лица» повідомляли, що Дніпро потрапив у «помаранчеву» зону і які обмеження це принесло.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: