Рада має проголосувати за скорочення кількості депутатів у січні – нардепка

17 січня 2021 о 08:00 - 677
Рада має проголосувати за скорочення кількості депутатів у січні – нардепка

Заступниця голови Комітету ВР з питань правової політики Ольга Совгиря повідомила, що законопроєкт щодо скорочення кількості народних депутатів до 300 осіб має потрапити на голосування до парламенту на останньому пленарному тижні січня.

Про це повідомлялося в ефірі телеканалу «Україна 24».

«В сесійну залу він (законопроєкт №1017 – ред.) має потрапити на останньому пленарному тижні в січні. Тому що вимога Конституції – це те, що законопроєкт має бути схвалений на наступній черговій сесії. Саме ця наступна чергова сесія в розумінні Конституції – це січень цього року».

За словами нардепки, прогнозувати, чи назбирається необхідні 300 голосів для ухвалення законопроєкту в цілому, можна буде після проведення консультацій з усіма депутатськими фракціями і групами.

Комітет Верховної Ради з правової політики рекомендував парламенту ухвалити в цілому законопроєкт №1017 про зменшення конституційного складу ВРУ з 450 до 300 народних депутатів.

Восени 2020 року в опитуванні «5 питань від Президента» Володимир Зеленський запитав українців, як вони ставляться до ідеї скорочення кількості нардепів до 300 осіб.

Нагадаємо, Кабмін визначив граничну кількість працівників місцевих держадміністрацій.

Поділитися: