Держслужба без вікових обмежень: Зеленський підписав закон

14 січня 2021 о 17:15 - 1021
Держслужба без вікових обмежень: Зеленський підписав закон

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до Закону України «Про державну службу» щодо зняття вікових обмежень для роботи на державній службі».

Про закон № 1086-ІХ, який Верховна Рада ухвалила 16 грудня 2020 року, йдеться у повідомленні на офіційному сайті Президента України.

«Згідно з документом, державний службовець за рішенням суб’єкта призначення може бути залишений на державній службі після досягнення 65-річного віку за власною згодою. Рішення про продовження строку перебування на держслужбі ухвалює суб’єкт призначення щорічно, але не більше ніж до досягнення державним службовцем 70-річного віку«, — йдеться в повідомленні.

Фактично, цей документ дозволяє працівникам державних служб, що за віком підлягають виходу на пенсію за власним бажанням продовжити працювати ще до 5 років.

Також, згідно із законом, на період дії карантину, встановленого Кабінетом Міністрів з метою запобігання поширенню COVID-19, призупинено дію положень законів «Про державну службу» та «Про центральні органи виконавчої влади» в частині проведення конкурсів на посади державної служби.

Раніше ми повідомляли про те, що Кучму та Єрмака не визнали зрадниками України.

 

Поділитися: