Путін і єдиний народ

17 липня 2021 о 17:11 - 11025

EditorEditor


Путін і єдиний народ

Не можна не погодитись з думкою пана Путіна, що українці та росіяни – це один народ.

Дійсно, росіяни завжди були невід’ємною частиною українського народу. Ми маємо спільних ворогів – російський імперіалізм і російський шовінізм, які є коренем російського сепаратизму, що перешкоджає братам росіянам повернутися під материнську опіку Києва та возз’єднатися з історичною Батьківщиною.

За трагічних обставин монгольської навали частина русинів-українців була відірвана від давньоруської держави та підпала під пряме зовнішнє управління Золотої Орди. За допомогою князів-колаборантів Золота Орда створила маріонеткове так зване Московське князівство, прирікши багатьох українців на століття експлуатації та культурної ізоляції.

Навіть після розпаду Золотої Орди колабораційні політичні еліти так званої Московії знехтували щирими прагненнями простих підмонгольних українців до возз’єднання з Києвом. Натомість вони усіма способами намагалися поглиблювати московський сепаратизм, перефарбувавши абсолютистську золотоординську диктатуру в так зване «самодержавие». І це всупереч давнім республіканським та демократичним традиціям України-Русі!

В решті решт бувші золотоординські посіпаки, загнавши мільйони підмонгольних українців у кріпацтво, підступно зазіхнули на свою історичну метрополію. Московські сепаратисти знехтували у 1654 році довірою українсько-козацької держави, яка була готова прийняти своїх дітей до батьківської хати. Хіба ж то по-християнські, коли діти підіймають зброю на власних батьків?

Але Україна – це мудра мати, яка може зрозуміти та пробачити своїх непутящих дітей, що накоїли лиха в молоді літа. Саме настав час росіянам повернутися під владу Києва та возз’єднатися з українцями. Ми не повинні забувати, що виток нашої спільної культури – це Православна віра. Тому заради відновлення духовної єдності українців і росіян треба поновити єдину соборну Київську православну церкву під благословенням київського митрополита. Росіяни віками були позбавлені доброчинного впливу великої української культури і головне – української мови, що є прямою спадкоємицею давньоруської мови. Саме українська мова повинна стати загальнодержавною мовою історично відновленої Української держави, а також мовою міжнаціонального спілкування.

В той же час не може бути й мови про насильницьку українізацію росіян та примусове перетворення їх на українців. Історичні обставини так склалися, що підмонгольні українці за багато століть відмежування від України сформували свої місцеві унікальні особливості, мовні і загальнокультурні, які ми загалом сьогодні знаємо як «российскую культуру» і які відображені в самоназві підмонгольних українців – «россияне». Тому відповідальність українців в тому, щоб надати росіянам широку культурну автономію на московській території та сприяти там вільному розвиту російської мови. Бо хіба може киянин підняти руку на московита, коли вони є частинами єдиного українського народу?

p.s.: якщо раптом у когось виникли питання, то цей допис створено у якості деконструкції офіційного російського історичного наративу)

Сергій Климчук

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: