Протитуберкульозні лікарні Дніпропетровщини повинні об’єднатися в одну структуру

09 березня 2021 о 15:00 - 15962

Євген ОхайнийЄвген Охайний


Протитуберкульозні лікарні Дніпропетровщини повинні об’єднатися в одну структуру

Що це означає розповідав голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук, коли проводив зустріч з керівниками обласних комунальних підприємств, які займаються боротьбою з туберкульозом.

Про це повідомляють в облраді.

Після об’єднання протитуберкульозних лікарень Дніпропетровської області в одну структуру, з цим об’єднаним підприємством у квітні 2021 року НСЗУ має укласти договори на медичні послуги. І у цьому, за думкою Лукашука полягає проблема, адже від цього залежить фінансування всіх лікарень даного профілю, а значить і виплата зарплат медперсоналу, надання послуг пацієнтам.

«Голова облради наголосив, що єдиний протитуберкульозний заклад буде створено у будь-якому випадку, проте усі лікарні, які існували в області до цього, продовжать свою роботу в якості відокремлених підрозділів», – повідомляють у облраді.

Зазначається, що найближчим часом цю проблему буде розглянуто на профільній комісії, після чого буде ініційована позачергова сесія. Це потрібно для отримання закладами фінансування з бюджетів різних рівнів та надання якісної меддопомоги мешканцям регіону.

Раніше ми повідомляли про те, що у Дніпрі після капремонту відкрили дитяче відділення стоматологічної поліклініки № 1.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: