Прокуратура Дніпропетровщини вимагає визнати недійсними угоди з постачання газу для закладів освіти на майже 250 000 грн

09 серпня 2021 о 11:00 - 11179

AvatarVirsavia Gonchar


Прокуратура Дніпропетровщини вимагає визнати недійсними угоди з постачання газу для закладів освіти на майже 250 000 грн

Прокуратура вимагає визнати недійсними угоди на постачання газу для закладів освіти, за якими безпідставно сплачено майже 250 000 гривень бюджетних коштів. 

Про це повідомили в прес-службі прокуратури Дніпропетровської області.

Господарським судом Дніпропетровської області відкрито провадження за позовною заявою Нікопольської окружної прокуратури в інтересах держави в особі Червоногорівської селищної ради Нікопольського району до товариства з обмеженою відповідальністю про визнання недійсними семи додаткових угод на постачання газу та стягнення майже 250 000 гривень безпідставно сплачених бюджетних коштів.

За результатами проведених торгів між виконавчим комітетом селищної ради та товариством-постачальником укладено договір про закупівлю природного газу для закладів освіти. Проте надалі між замовником та постачальником укладалися додаткові угоди, якими ціни безпідставно підвищувалися. Це й стало підставою для звернення прокуратури до суду.

Розгляд справи триває.

Раніше “Лица” також писали:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: